O nas

Ribbon Craft (ang. Wstążkowe rzemiosło) to sklep internetowy z unikatowymi “RIBONAMI” (tablicami). Pomysł pojawił się kiedy mój mąż zaproponował kupno zwykłej nudnej tablicy korkowej do naszego biura. Korespondencja, notatki i wszelkie przypominajki musiały znaleźć swoje miejsce. Ponieważ dokładam wszelkich starań aby uczynić nasz dom miejscem jednocześnie miłym i funkcjonalnym, nie mogłam się zgodzić na pomysł zawieszenia nieestetycznej korkowej płyty. 

Zapragnełam eleganckiej zdobionej tablicy, pokrytej materiałem i przeplatanej wstążkami. Ot, taka kobieca zachcianka. W końcu moje małe marzenie się spełniło.
Tak zaczęła się nasza przygoda z RIBONAMI.

RIBON nadaje pomieszczeniom wyjątkowy klimat. To elegancki i stylowy a zarazem bardzo praktyczny wyrób, który świetnie prezentuje się nie tylko w biurze, ale także w salonie, kuchni czy przedpokoju. Ribon porządkuje błąkające się tu i ówdzie niesforne druki, listy, wizytówki. Stanowi idealny pomysł na oryginalny i gustowny prezent.


Każdy RIBON jest robiony ręcznie przez wyspecjalizowanych pracowników. Starannie dobrane materiały i pasujące wstążki tworzą każdy nasz produkt niepowtarzalnym. Oferujemy dwie opcje: RIBON w sosnowej ramie ( odpowiednio pomalowana aby pasowała do materiału) lub RIBON bez ramy, obity wstążką. Tę decyzję zostawiamy Państwu.

Kolejna innowacyjna opcja to SAM SKOMPONUJ SWOJEGO RIBONA. W tej zakładce zastaną Państwo materiały, wstążki i całkowitą wolność wyboru.
 
Mamy nadzieję ze nasze RiBONY przypadną Państwu do gustu.
Nasza oferta jest stale rozszerzana.
Za pomocą newslettera będę informowała Państwa o nowych RIBONACH oraz innych naszych nowych produktach.

Dziękuję.
Serdecznie zapraszam na zakupy!

Anna Jabłońska


Copyright © 2012 Jablonski Group
Projekt: BxM Multimedia
Tworzenie Stron BxM Administrator

tworzenie stron warszawa